مجله تفریحی

به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

                                      

                                                                    ADS


دوستام رو خاطرات فرهاد
 
دفتر خاطرات فرهاد
www.another-farhad.blogfa.com/
Translate this page
دفتر خاطرات فرهاد – برگ های ورق خورده ای از عمرم که خاک می خورند و برگ هایی از عمرم که در حال عبورن. … اما نظرات مطالب پاک شده رو نمی تونم برگردونم چون از توانم خارجه ! سوما برگردوندن …. _ من امروز شاید یکم دیرتر بیام با دوستام میریم خرید بعد مدرسه .
فیزیک پزشکی رو تعطیل کردم – دفتر خاطرات فرهاد – BLOGFA
www.another-farhad.blogfa.com/1392/08/3
Translate this page
دفتر خاطرات فرهاد – برگ های ورق خورده ای از عمرم که خاک می خورند و برگ هایی از عمرم که در حال عبورن. … به دخترا گفتم : من و 2 تا دوستم فیزیک پزشکی رو نمیاییم .
دفتر خاطرات فرهاد – برگ چهارم خاطراتم :
www.another-farhad.blogfa.com/post/4
Translate this page
دفتر خاطرات فرهاد – برگ چهارم خاطراتم : – برگ های ورق خورده ای از عمرم که خاک می خورند و برگ … الحق و الانصاف برعکس دوستام که چندماه با یه دختری دوست بودن و تا چندباری باهاش … هیچ وقت به خودم اجازه ندادم تا از رو لذت به جایی از بدنش دست بزنم یا حرف …
قصّه ها و خاطرات فرهاد مهربینا
farhadmehrbina3.blogfa.com/
Translate this page
قصّه ها و خاطرات فرهاد مهربینا – و شاید هم علیرضا منصور آبادی – قصّه ها و خاطرات فرهاد مهربینا. … نخیر می خورم تو دیگه نخور همه صبحونه ها رو خوردی ، چه رویی داری بابا جان … بابا جان برام ….. اینکه دیگه دوستامو نمی بینم ناراحتم می کنه ولی چه میشه کرد ؟
خاطرات من!
fd6.blogfa.com/
Translate this page
خاطرات من! – … چند روز پیش با دوستام رفتیم رستوران غذایی بخوریم … قبل از این که شام … خلاصه بعد از 15 دقیقه متوجه شدم که باید پاتو میذاشتی رو پدال تا آب بیاد .

 NS